Syndyk sprzeda wierzytelność w kwocie 31 500 zł – I próba sprzedaży
Wierzytelności / Dodana 3 miesiące temu / 103 wyświetleń
Wartość rynkowa: 31,500.00 zł
Cena likwidacyjna: 15.750,00
Data licytacji: 26.03.2026
Stan przetargu: Wygasły

Wierzytelność w kwocie 31 500 zł wchodząca w skład masy upadłości Magdaleny Gawin.
Przedmiotowa wierzytelność jest wymagalną, na mocy nakazu zapłaty z dnia 29 maja 2025 r.
Sygn. akt: VIII Nc 246/25
Minimalna cena nabycia (cena wywoławcza) wynosi 15 750,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych 0/100).
Warunkiem uczestniczenia w sprzedaży jest w szczególności:
1. złożenie oferty: „OFERTA – Magdalena Gawin” w terminie do dnia 20.03.2026 r. do godziny 15:00 w biura Syndyka, pod adresem: ul. Wojska Polskiego 24-26, 75-712 Koszalin, lub ul. Podmiejska 21a w Gorzowie Wielkopolskim;
WSZELKIE INFORMACJE CO POWINNA ZAWIERAĆ OFERTA, ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE SPRZEDAŻY;
2. wpłacenie wadium w kwocie łącznej: 1 575,00 (10% ceny wywoławczej)
SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY, W TYM WARUNKI UCZESTNICTWA W SPRZEDAŻY, PRZEBIEG WYBORU OFERTY OKREŚLA REGULAMIN.
REGULAMIN SPRZEDAŻY DOSTĘPNY JEST DOSTĘPNY NA STRONIE SYNDYKA www.syndykokazje.pl oraz w Kancelarii Syndyka w Gorzowie Wlkp. ul. Podmiejska 21a.
Dane kontaktowe:
Grzegorz Lenart Syndyk masy upadłości
tel. 886 885 404
e-mail: sprzedaz@gllegal.pl