The law firm of choice for internationally focused companies

Zaloguj się

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Kancelarii radcy prawnego Grzegorza Lenarta

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grzegorz Lenart prowadzący działalność pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Lenarta z siedzibą w Gorzowie Wlkp., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp. (dalej „Kancelaria”)
  2. W sprawach związanych z Państwa danymi należy kontaktować się bezpośrednio z Administratorem e-mail: glenart.prawo@gmail.com.
  3. Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu dla którego zostały zebrane. Celem przetwarzania danych osobowych jest prawidłowa realizacja umowy bądź umów zawartych przez Państwa z Kancelarią.
  4. Państwa dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie dla prawidłowej realizacji celu przetwarzania.
  5. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w związku z realizacją umowy bądź umów zawartych przez Państwa z kancelarią.
  7. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mają Państwo także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania przez Kancelarię Państwa danych osobowych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  8. Zgłoszenie żądania usunięcia Państwa danych osobowych lub cofnięcie zgody na przetwarzanie jest równoznaczne z: wypowiedzeniem umowy zawartej przez Państwa z Kancelarią i cofnięciem wszelkich pełnomocnictw w prowadzonych dla Państwa sprawach.
  9. W związku z przetwarzaniem przez Kancelarię Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Kancelaria informuje, że w trakcie przetwarzania Państwa danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do skorzystania z panelu klienta (PK). Za jego pośrednictwem będą Państwo w stanie na bieżąco sprawdzać stan spraw przekazanych do prowadzenia naszej kancelarii i zaznajomić się z dokumentami ich dotyczacymi. Panel pozwoli Państwu także na sprawdzenie terminów najbliższych rozpraw i posiedzeń zaplanowanych w Państwa sprawach. Dostęp do panelu jest darmowy i można go uzyskać za pośrednictwem komputera, tableta lub telefonu komórkowego.

[wpc_client_loginf]

Nie pamiętasz hasła? Tutaj możesz je zresetować.